Управління персоналом Львівської міськради отримало почесну відзнаку

• 16.12.2022, 10:53
  • Пресслужба ЛМР
Роботу управління персоналом Львівської міської ради відзначили дипломом у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики управління персоналом». Це відзнака Національного агентства України з питань державної служби.

«Роботу нашої команди відзначено дипломом Національного агентства України з питань державної служби у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики управління персоналом». Дякую за високу оцінку наших напрацювань та можливість поділитися ними. Велика подяка моїй команді, яка творить усі ці зміни!», – зазначає Богдана Яремчук, керівниця управління персоналом Львівської міської ради.

Зазначимо, переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики управління персоналом» відзначили на Раді управління людськими ресурсами державної служби при НАДС. Цього року вперше до участі долучилися представники органів місцевого самоврядування. Відзнаки отримали 16 служб управління персоналом з різних куточків України.