Ірина Маруняк працюватиме радником міського голови Львова

• 10.01.2024, 12:20
  • Пресслужба ЛМР
Ірина Маруняк, яка обіймала посаду заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, переходить на посаду радника і продовжує працювати у виконавчому комітеті. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий під час сьогоднішньої апаратної наради.

фото Романа Балука для Львівської міської ради

«33 роки бездоганного служіння Львову. Ірина Маруняк має унікальний талант поєднувати любов до людей і вимогливість до себе та підлеглих.

Вона пройшла шлях від працівника юридичного відділу до заступниці з питань ЖКГ. А вже відзавтра пані Ірина стане моєю радницею. Радію, що вона залишається з нами. Нам всім з нею дуже пощастило. Дякуємо за щиру працю!», – наголосив мер Львова Андрій Садовий.

«Я дуже дякую за довіру, яка була виявлена до мене, за те, що мала змогу працювати у різних структурах міської ради. Це фантастичний досвід. Я вдячна, що мала можливість працювати для громади міста, для людей.

фото Романа Балука для Львівської міської ради

Дякую всім, з ким довелося працювати. За командну роботу, за підтримку. Я пишаюся, що мала змогу працювати у сильній, потужній команді. Було непросто, було й не легко, але було цікаво.

Бажаю всім добра і перемоги», – відзначила Ірина Маруняк.

Нагадаємо, Ірина Маруняк народилася 08.04.1967 року у м. Львові.

Освіта: Львівський державний університет імені Івана Франка, спеціальність правознавство, кваліфікація – юрист.

Досвід роботи:

1984-1986 – Червоноармійський районний суд, секретар судового засідання;

1991-2001 – юридичний відділ виконавчого комітету Львівської міської ради;

2001-2006 – Сихівська районна адміністрація, завідувач юридичного відділу, заступник голови районної адміністрації;

2006-2013 – Галицька районна адміністрація, голова;

З 2013 – голова Сихівської райадміністрації;

З 01.06.2017 – переведена на посаду директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради;

З 21.06.2019 – заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства;

З 04.04.2023 – заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради;

З 09.01.2024 – радник міського голови апарату виконавчого комітету Львівської міської ради.