Міський голова Львова провів прийом громадян

• 31.01.2024, 10:59
  • Пресслужба ЛМР
У вівторок, 30 січня, міський голова Львова Андрій Садовий провів особистий прийом громадян. Загалом на першу у цьому році зустріч на прийом записалося 26 мешканців.

фото Романа Балука для Львівської міської ради

До мера львів’яни звертались із різними питаннями, серед них — проведення ремонту в історичному будинку, земельними та містобудівними питаннями, а також щодо надання житла чи покращення житлових умов. За підсумками прийому Андрій Садовий дав доручення керівникам відповідних підрозділів Львівської міської ради, які мають допомогти у вирішенні озвучених звернень.

Нагадаємо, прийом громадян міським головою проводиться у перший вівторок місяця тільки за попереднім записом. Попередній запис здійснюється у ЦНАП на пл. Ринок (вхід збоку Львівської міської ради) та за умови, що питання не вдалось раніше вирішити, звернувшись до профільних підрозділів міської ради чи заступників міського голови.