Ірина Маруняк залишається членом виконавчого комітету Львівської міської ради

• 08.02.2024, 13:57
  • Пресслужба ЛМР
Ірина Маруняк, радниця міського голови, яка раніше обіймала посаду заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, залишається членом виконавчого комітету Львівської міської ради. Відповідне рішення затверджено ухвалою сесії Львівської міської ради.

фото Романа Балука для Львівської міської ради

«Підтримка цієї пропозиції – це прояв великої поваги і довіри до Ірини Маруняк. Потрібно, щоб наш виконавчий комітет продовжував працювати, і потрібно, щоб у ньому були фахові мудрі люди», - наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, Ірина Маруняк, яка з 2019 року була заступницею міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, у січні цього року перейшла на посаду радника міського голови. Посадовиця 33 роки пропрацювала в органах місцевого самоврядування на різних посадах і пройшла шлях від працівника юридичного відділу до заступниці мера з питань ЖКГ.