Е-квиток у Львові: 8 транспортних засобів вже обладнано системою АСОП

  • 12.04.2021, 13:54
  • Пресслужба ЛМР
У Львові триває реалізація проекту впровадження електронного квитка (АСОП) для громадського транспорту міста. Львів отримав перші системи електронного квитка і проводить їх монтаж на транспортних засобах. На сьогодні вже 8 одиниць транспорту обладнані відповідними системами.

«Станом на сьогодні 5 трамваїв і 3 тролейбуси вже обладнано системою АСОП. Ще 13 транспортних засобів залишається обладнати на цьому етапі.

Стежити за статусом впровадження електронного квитка можна на інформаційний сайт Леокарт - https://bit.ly/3uAlrui. Тут можна побачити актуальну інформацію щодо поточного етапу розгортання проекту Леокарт», - повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, ЛКП «Львівавтодор» уклало з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) кредитний договір від 17.11.2016 року на проект «Впровадження АСОП у місті Львові» на загальну суму 10,0 млн. євро. Місцевий внесок у сумі 1,2 млн. євро.

12 березня 2020 року відбулося підписання договору з консорціумом Mikroelektronika & SoftServe – переможцем тендеру (стартом проекту, згідно з договором, вважається 15 травня 2020 року).

А 25 вересня здійснені технічні заміри у громадському транспорті представниками із Mikroelektronika для майбутнього встановлення необхідного обладнання. Також підписано design systems проекту в жовтні 2020р, і 19 жовтня розпочалась робота адміністраторів ЛКП «Львівавтодор» у ЦНАПах, які приймають документи та заяви від пільгової категорії населення.

Плани на цей рік по е-квитку це:

  • Запуск Центру обслуговування пасажирів.
  • Отримання перших пільгових транспортних карток Леокарт.
  • Тестовий монтаж системи АСОП на кожен тип транспортного засобу.
  • Тестування та прийняття програмного забезпечення.
  • Перший продаж електронних загальних та туристичних карт під час тестування оплати проїзду.
  • Встановлення системи АСОП на усі транспортні засоби.

Здача в експлуатацію системи АСОП запланована на 13 січня 2022 р.