На вул. Зеленій планують облаштувати громадський простір зі скейт-зоною

  • 12.07.2021, 17:40
  • Пресслужба ЛМР
Як зазначили в департаменті містобудування, сквер, що на вул. Зеленій, планують реконструювати, облаштувавши громадський простір зі скейт-зоною.

«Територію осучаснять та перетворять на місце активного дозвілля молоді. Адже місце розташування та рельєф дозволяють використовувати простір раціональніше та поєднати тут різні види відпочинку.

Після реконструкції у сквері мають з’явитися комфортні зони для відпочинку, алеї, сучасні вуличні меблі, освітлення, озеленення.

Наразі так званою «родзинкою» скверу є ще радянська стела, яка загромаджує простір та не має жодної корисної функції. Як виглядатиме стела в осучасненому просторі, визначатимуть на архітектурному конкурсі.

Сходи, які зараз є у сквері, роблять зелену зону недоступною для маломобільних груп населення. Це також потребує змін! Бо громадські простори – це насамперед про комфорт і доступність.

Щоб раціональніше використати рельєф території, перетворити сквер на місце активного дозвілля, тут планують облаштувати скейт-зону. Тим паче, що поруч заплановане відкриття молодіжного центру, тож створення скейт-парку буде дуже доречним.

За розмірами скейт-парк на вул. Зеленій буде трохи більшим за той, що є на вул. Б. Хмельницького.

Наразі в управлінні архітектури департаменту містобудування ще напрацьовують концепцію з облаштування нового скейт-парку на вулиці Зеленій», - зазначають у департаменті містобудування.

Нагадаємо, минулого тижня на засіданні сесії Львівської міської ради підтримали створення парку на вул. Миколайчука.