Міський голова Андрій Садовий нагородив доктора архітектури Богдана Черкеса відзнакою «Золотий герб міста Львова»

  • 23.05.2023, 17:27
  • Пресслужба ЛМР
Днями 70-річчя відзначав Богдан Черкес - доктор архітектури, професор, директор Інституту архітектури й завідувач кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська політехніка». Сьогодні на засіданні Вченої ради Університету міський голова Львова Андрій Садовий подякував Богдану Черкесу за його внесок у розвиток міста та вручив відзнаку «Золотий герб міста Львова».

фото Центру комунікацій НУ "Львівська політехніка"

«За все своє існування Політехніка завжди була джерелом інновацій. В останні роки у Львові маємо ряд позитивних кроків з точки зору інновацій в архітектурі. І ці кроки роблять в тому числі і вихованці пана Черкеса.

І сьогодні я маю особливу місію – від громади Львова вручити Вам особливу відзнаку - Золотий герб міста Львова», - зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Водночас, Богдан Черкес наголосив, що для нього «немає важливішого завдання в житті, ніж служити Львову та «Львівській політехніці».

фото Центру комунікацій НУ "Львівська політехніка"

До слова, відзнаку «Золотий герб міста Львова» вручають тим людям, які своєю сумлінною працею внесли особливий вклад у розвиток і життя міста Львова.

Інформаційна довідка

 Богдан Черкес  — український науковець. Доктор архітектури, професор, директор Інституту архітектури й завідувач кафедри дизайну та основ архітектури Національного університету «Львівська політехніка», академік Академії архітектури України і Саксонської Академії мистецтв, професор Віденського та Дармштадтського технічних університетів, член Міжнародної ради з охорони пам'яток та історичних місць (ICOMOS).