Через падіння фрагменту балкону на вул. Шевченка, 4а постраждала дівчина

  • 14.12.2017, 13:36
  • Прес-служба ЛМР
Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 14 грудня об 11.50 год. на станцію швидкої медичної допомоги міста Львова надійшло повідомлення, що на вул. Шевченка, 4а, внаслідок падіння фрагменту балкону була травмована дівчина, 1999 року народження, зареєстрована в м. Комарне Городоцького району.

Потерпілу бригадою швидкої медичної допомоги з діагнозом ЗЧМТ, струс головного мозку було доставлено до Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Як повідомили в Комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, дівчину оглянуто та надано першу медичну допомогу. Від госпіталізації вона відмовилась та була відпущена додому.

Як уточнила голова Шевченківської РА Надія Банах, дівчину травмував фрагмент балкону, розміром 10 см.кв. На завтра адміністрація замовляє вишку, щоб усунути з балкону усі навислі елементи, які можуть бути небезпечними. Також наступного року розглядатимуть можливість проведення ремонту балкону, оскільки будинок є пам’яткою архітектури.

«Житловий будинок по вул. Шевченка, 4 є у комунальній власності, однак балкони належать власникам квартир, тобто є у приватній власності», - зазначила голова Шевченківської РА Надія Банах.