У Львові стартував проєкт «Молофактури»: молодь заохочують запускати власну справу на базі закладу освіти

  • 03.05.2024, 12:21
  • Пресслужба ЛМР
Студентів/-ок закладів вищої освіти та учнів/-ць закладів професійно-технічної освіти чекають навчання під керівництвом Центру підтримки підприємництва Львівської міської ради, а також менторська підтримка, ідеатони та можливість залучити перше фінансування для створення власної мануфактури. Початок проєкту – 29 травня.

Участь у проєкті безкоштовна. Охочим долучитися потрібно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/RCpyHS3Sdo3kEtxp9 Реєстрація триває до 20 травня.

За результатами реєстрації, 200 молодих людей буде запрошено долучитися до програми: пройти навчання та ідеатон, на якому найкращі команди виграють фінансування на запуск своєї бізнес-ідеї.

Учасників/-иць чекає навчальний інтенсив впродовж двох місяців літа. Формат передбачає три навчальні модулі: «Від ідеї до стратегії», «Від стратегії до впровадження» та «Маркетингова стратегія та комунікації». Програма збагатить учасників/-ць знаннями та інструментами, необхідними для досягнення успіху у втіленні творчих та інноваційних ідей.

Наступним, після навчального етапу, буде триденний Ідеатон. На ідеатоні команди разом із менторами та менторками розроблять концепцію свого бізнесу, обговорять проблеми та шляхи вирішення, складуть карту реалізації проєкту. Наприкінці ідеатону команди, разом зі своїми менторами/-ками, протягом двох місяців працюватимуть над підготовкою та доопрацюванням своїх бізнес-планів. Під час менторства команди мають можливість отримати додаткові консультації щодо маркетингу, комунікації, правових аспектів тощо.

Команди презентують свої бізнес-плани на пітчингу перед компетентним журі. За його результатами журі обере 12 команд — тих, хто пропрацював свої бізнес-ідеї найкраще, які, у свою чергу, отримають фінансування у розмірі до 7 000 доларів США на розвиток власного бізнесу на базі свого закладу освіти.

«Цей проєкт націлений створити молодіжні підприємства! Ми говоримо не просто про статистику, а про реальні дії у розвитку економіки України. Студенти ЗВО та учні профтехосвітніх закладів як ніколи можуть бути залучені до формування нового обличчя нашої країни», – каже Микита Фісенко, головний координатор проєкту «Молофактури», проєктний менеджер МолоДвіжЦентру із мережі ТВОРИ!.

Проєкт «Молофактури» втілюється в межах програми «Мріємо та діємо», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX. Проєкт реалізовується МолоДвіжЦентром із мережі ТВОРИ! в межах реалізації титулу «Львів — молодіжна столиця Європи’25»

Контактна особа: Сомар Юліана +380967775289 juliana.somar@tvory.net