Підсумки конференц-індустрії Львова за 2022 рік

  • 25.01.2023, 14:40
  • Пресслужба ЛМР
Команда Львівського конференц-бюро підбила підсумки 2022 року, адже не зважаючи на війну, ділова активність не зупиняється. Бюро та місто готується до того потоку конференц-подій, що чекає Львів після перемоги, і крок за кроком налагоджує міжнародні партнерства.

У 2022 році працювали у 5-ти напрямках:

1. Залучення конференцій міжнародних асоціацій до Львова

2. Залучення конференцій національних організацій до Львова

3. Підтримка конференцій локальних організаторів

4. Робота з місцевими підрядниками (професійні організатори подій, конференц-локації, готелі, ресторани, кейтерингові компанії, технічний супровід, перекладацькі бюро тощо)

5. Формування іміджу Львова як конференц-дестинації за кордоном

1.Залучення конференцій міжнародних асоціацій до Львова

У 2022 році спільно з локальними експертами та Почесними Амбасадорами Львова вдалося підготувати дві заявки на проведення міжнародних конгресів у Львові.

Місто отримало право на проведення Міжнародної конференції з хімії твердого тіла та перехідних елементів у 2026 році. Також вдалося залучити до спільних проєктів міжнародних експертів конференц-індустрії з консалтингової компанії Gaining Edge.

2.Залучення конференцій національних організацій до Львова

З початком 2022 року команда бюро продовжила програму «Пакет підтримки», яка передбачала фінансову, організаційну та інформаційну підтримку національних конференцій у Львові.  Було запущено конкурс, опрацьовано 72 заявки, запрошено комісію для вибору переможців. Проте, через повномасштабне вторгнення реалізацію програми припинено.  

3.Підтримка конференцій локальних організаторів

Запустили відео-проект “MEETUAPROFESSIONALS”, в якому знайомили світову MICE-індустрію, представників міжнародних асоціацій з конференц-роботою локальних спільнот, їхнім унікальним досвідом під час війни.

Випустили відеоексплейнери про:

  • збереження культурної спадщини України від SKEIRON;

  • стоматологія під час війни з MYRON UHRYN;

  • IT-спеціалістів, що допомагають військовим з LVIV IT CLUSTER;

  • національний реабілітаційний центр у Львові UNBROKEN;

  • журналістів, що протистоять російській пропаганді LVIV MEDIA FORUM;

  • мережу активної молоді Львова TVORY.

Також команда бюро стала співорганізатором Форуму місцевого самоврядування, що 21-22 вересня 2022 року відбувся у Львові.

4. Робота з місцевими підрядниками

Підтримали  ініціативу щодо впровадження екологічних сертифікацій у готелях, ресторанах та барах Львова. Команда долучилася до промоції освітніх вебінарів про екологічні сертифікації в сфері гостинності, їх вплив на кліматичні зміни та про кліматичну стратегію закладів гостинності в Україні.

До Міжнародного дня ділової гостинності спільно з львівськими професійними організаторами подій організували онлайн-марафон “GMID: united for Ukraine” про роботу конференц-індустрії під час війни, а до Міжнародного дня виставкової діяльності запустили серію-інтерв’ю “Industry talks during the war” з міжнародними та українськими експертами виставкової індустрії.

Команда бюро продовжила роботу з конференц-локаціями Львова щодо збору статистики конференц-подій. У 2022 році у місті відбулося 593 конференц-події.

5. Формування іміджу Львова як конференц-дестинації за кордоном

Взяли участь у 11 профільних виставках та навчальних заходах MICE-індустрії, де презентували конференц-можливості Львова, розповідали про російську війну в Україні та як можна допомогти українцям.

У 2022 році спільно з польськими івент-професіоналам організували онлайн-марафон “GMID: United for Ukraine”, щоб привернути увагу до російської війни в Україні та зібрати кошти на благодійні ініціативи. Під час дискусій обговорювали, яка роль івент-індустрії у сучасному світі та як події можуть принести мир.

Продовжили  співпрацю з Міжнародною асоціацією конгресів та конференцій ICCA та  з найбільшою асоціацією зустрічей та подій MPI. Через лист-звернення бюро Рада директорів ICCA одноголосно прийняла рішення скасувати всі заплановані заходи в росії, заборонила російським членам відвідувати свої події та призупинила їхнє членство в асоціації, а також передала на гуманітарну допомогу Україні 10 000 євро. MPI призупинила роботу з усіма компаніями в росії, зупинила відкриття відділення у росії, призупинила членство російських компаній, скасувала всі заходи в росії.

Ознайомитись із детальнішим звітом про роботу Львівського конференц-бюро мохна за посиланням.