23.01.18−19.02.18. Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Січових cтрільців, вул. Університетської, вул. Листопадового Чину м. Львові

• Відділ громадського партнерства

Із 23 січня 2018 року по 19 лютого 2018 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Січових cтрільців, вул. Університетської, вул. Листопадового Чину у
м. Львові

Проектом детального плану території охоплено площу 2 га. Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».

12 лютого 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Місце проведення: Великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1) Початок о 18:00 год.

Пропозиції можна подавати до 19 лютого 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг м. Львова. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Д. Челепіс, тел. (032) 2 975 763.

Додатки:

Правила проведення громадських слухань