25.02.20−25.03.20 Громадське обговорення проекту детального плану території обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка у м. Львові та звіту про стратегічну екологічну оцінку

• Відділ громадського партнерства

З 25 лютого по 25 березня 2020 року триває громадське обговорення проекту детального плану території, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка у м. Львові та звіту про стратегічну екологічну оцінку до вказаного детального плану території.

Замовником проекту детального плану є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником проекту — ДП ДІПМ «Містопроект», розробник звіту про СЕО — ТзОВ «Еко Центр Проект».

Підстава розроблення — ухвала Львівської міської ради від 26.12.2019 № 6134.

Детальний план розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції, та підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Із проектом містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному веб-сайті ЛМР, або в приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.

06 березня 2020 року відбудеться громадське слухання згаданого проекту детального плану у приміщенні Личаківської районної адміністрації, за адресою: вул. К. Левицького, 67. Початок о 17:00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану можна подавати до 25 березня 2020 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: agu@lvivcity.gov.ua. Усі пропозиції розглядаються замовником містобудівної документації у місячний строк з дня їх надходження.

Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є М. Пастущук, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування визначається ухвалою № 5438 від 19.09.2019 року «Про внесення змін до ухвал міської ради від 26.05.2016 № 505 та від 14.07.2016 № 777».

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується вказаного детального плану території знаходиться в департаменті охорони здоров’я та департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА. Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Протокол громадського слухання

опубліковано 22.04.20