На вул. Пилипа Орлика відновили ремонтні роботи

  • 23.06.2022, 19:00
  • 47

Підрядна організація ТзОВ «Онур» відновила ремонтні роботи на вул. Пилипа Орлика. Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», на замовлення якого проводиться ремонт, роботи тривають на останньому відрізку вулиці – від вул. Мазепи, до будинку №2. Тут залишається відремонтувати приблизно 250 м. За сприятливих умов завершити цю ділянку і відкрити її для проїзду планують до початку зими.

«Ремонт вул. Пилипа Орлика розпочався 23 липня 2020р. У 2020 році ми провели реконструкцію вулиці на ділянці від вул. Миколайчука до вул. Віри Надії Любові та відновили рух транспорту по цій ділянці.

Далі, у 2021 році, завершено реконструкцію на ділянці від вул. Віри Надії Любові до будинку №2 по вул. Пилипа Орлика та відновлено рух транспорту.

Залишається останній відрізок - від будинку №2 до вул. Мазепи. Тут необхідно провести влаштування каналізаційного колектора, водопровідної мережі, мережі зовнішнього освітлення вулиці, влаштування дорожнього одягу та пішохідних тротуарів, влаштування кишень для паркування автомобілів та висадити дерева та кущі», - розповів директор у ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.