Місто виділило понад 14 млн грн для ліквідації ситуації на Грибовицькому сміттєзвалищі
31 травня 2016, 17:00
Прес-служба ЛМР
Рада проголосувала за виділення 14,25 млн грн. з резервного фонду для ліквідації ситуації, що виникла на Грибовицькому сміттєзвалищі. З них 13,4 млн грн. передали до статутного фонду ЛКП «Збиранка», а решту 850 тис грн. – ЛМКП «Львівводоканал» для закупівлі гідранта.
«Ми створили резервний фонд, аби могти своєчасно зреагувати, якщо щось станеться. Тепер ми передаємо понад 14 млн грн. у бюджет розвитку міста, звідки скеровуємо на ліквідацію наслідків ситуації», – зазначає керівник департаменту фінансової політики Олег Іщук.
Нагадаємо, учора на Грибовицькому сміттєзвалищі стався обвал, під який потрапило четверо рятувальників. Одного із них знайшли, однак без ознак життя.