«Це проблема і для міста, і для області», – А. Садовий про ділянку для розміщення сміттєпереробного комплексу

• 22.08.2016, 15:46
  • Мар’яна Щепанська
Станом на зараз, жодна громада в межах Львівщини не погодилась на розміщення на своїй території сміттєпереробного комплексу, що є великою проблемою не лише для міста, а й для області. Попри це, ситуація з вивезенням відходів стабільна: над цим працює 5 компаній-перевізників, які забезпечують чистоту на території Львова.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«На превеликий жаль, станом на сьогодні, жодна громада в межах Львівської області не дала згоди на розміщення на своїй території комплексу з переробки побутових відходів. Це велика проблема і для міста, і для області, тож тут треба активніше координувати свою роботу.

Щодо перевезення, у нас у Львові працює 5 компаній, і, власне, вони забезпечують прибирання міста і вивезення сміття. Для мене важливо, щоб у Львові було чисто. Станом на кожен ранок, 3-4-5 майданчиків є проблемними, однак із них вивозять відходи впродовж дня. А так, в принципі, місто достатньо доглядається, хоча це і дуже складно», – зазначив Андрій Садовий.