Чіткого рішення під час сьогоднішньої наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра не прийнято

• 21.06.2017, 16:48
  • Прес-служба ЛМР
Сьогодні, 21 червня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулась нарада під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, участь у якій взяли керівники профільних міністерств та відомств. На нараді обговорили питання поводження з твердими побутовими відходами та ту складну ситуацію, в якій зараз перебуває Львів через блокування вивезення та захоронення ТПВ з міста. Як зазначив на брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, жодного чіткого рішення під час сьогоднішньої наради не прийнято. Було озвучено ‘про можливість одноразового вивозу сміття, яке накопичене зараз у місті Львові.

Що ж до системного вивозу, то за словами Віце-прем’єр-міністра, «працює меморандум». Водночас Львову запропонували облаштувати тимчасовий полігон для відходів на території ТЕЦ-2. Геннадій Зубко сказав, що найближчим часом, ймовірно протягом двох тижнів, постараються вивести накопичене зараз сміття. Можливо, для цього будуть залучати інші області України, які мають полігони.

відео: Андрій Андрух