80% мешканців Личаківського району воду вже отримують

• 11.12.2017, 08:01
  • Христина Процак
80% мешканців Личаківського району воду вже отримують. Система наповнюється водою, планується, що через 2 години водопостачання буде відновлене повністю.

Станом на 7.00 год ранку більшість мешканців Личаківського району отримали водопостачання. Ще деякі вулиці не отримують води, оскільки систему заповнюють повільно, щоб не було поривів. Відтак, через 2 год планують відновити водопостачання до усіх будинків. Також через півгодини-годину на вул. Довбуша та на вул. О. Теліги будуть працювати водовозки.

«Обласна лікарня воду отримує, медінститут також. В трубах є повітря, його треба випустити, щоб не було поривів у мережі. Тому вода подається з пониженим тиском. Через півгодини-годину водовозки будуть на вул. Довбуша, вул. О. Теліги. Ще одна водовозка поїде в медінститут», — розповіла Ірина Маруняк.