Хлопчика, який постраждав на Сихові, медики обстежили та відпустили додому
25 квітня 2017, 20:53
Христина Процак
За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», хлопчику, який постраждав на Сихові, медики надали необхідну допомогу та відпустили додому. Зараз триває з’ясування обставин ситуації.
12-річного хлопчика медики відпустили додому. В міській дитячій лікарні йому надали допомогу та обстежили. У дитини виявлена гематома та забій м’яких частин потилиці.
За даними ЛКП «Львівелектротранс», хлопчик вибіг на трамвайне полотно під час руху трамвая №8. Попередньо, вини водія нема. Слідство триває.
Нагадаємо, інцидент трапився сьогодні на пр Червоної Калини.