День кельнера у місті Львові "Подаруй кельнеру квітку!"

• 21.04.2016, 11:38
  • Юлія Філь
Щорічно 21 травня Львівською міською радою спільно з Гільдією рестораторів Львова організовується святкування Дня кельнера.

Цьогоріч до організації святкування долучилися Львівський туристичний альянс, Клуб галицької кухні та Галицька Школа Гостинності. Відтак, 21 травня заплановано:

• урочисте відзначення кращих кельнерів керівниками закладів (на їх власний розсуд) та нагородження їх грамотами директора департаменту економічної політики Львівської міської ради
  • «Кельнер-паті» у нічному клубі «Метро» (м. Львів, вул.Зелена, 14)

Особливістю цьогорічного Дня кельнера стане те, що офіціантами в ресторанах Львова працюватимуть не тільки власники закладів, але й зірки шоу-бізнесу, телевізійні та радіоведучі, чиновники та депутати.

Гасло заходу: «Подаруй кельнеру квітку!».

Мета заходу: підвищення престижу професії офіціантів та спонукання молоді до навчання цій професії.

Заявки (зразок додається) на відзначення кращих кельнерів приймаються  до 15:00 год. 13 травня включно, у відділі економічного розвитку управління економіки департаменту економічної політики за адресою пл. Ринок, 1, каб. 531, ver.lviv.mail@gmail.com, тел.: 297-59-80, факс 235-42-26. Контактна особа — Юлія Філь.

Нагадуємо, що нагородження відбудеться 21.05.2016р. о 12:00 год. у великій сесійній залі Львівської міської ради (пл.Ринок, 1, к.202).