Сьогодні виконавчий комітет ЛМР затвердив зміни до міського бюджету Львова на 2017 рік. Прийняті фінансові рішення будуть розглянуті завтра на сесії Львівської міської ради.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Пропонуємо виділити додаткового 1 млн. грн. управлінню охорони здоров’я для розрахунку за пільгові медикаменти. Також пропоную виділити додатково для бюджету розвитку 10 млн. грн. і їх віддати ЛК «АТП № 1» для розрахунку за отримані автобуси», - розповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

Відповідно було прийнято рішення «Про схвалення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова».

«Завтра ми виносимо на розгляд сесії проект ухвали про зміни, які ми вносимо у перелік видатків, які фінансуються з бюджету розвитку. Це є технічні зміни, пропозиції яких подали головні розпорядники коштів. Також є зміни, які стосуються будівництва школи в м. Брюховичі. На ці роботи додатково додаємо 3 млн. грн. Також пропонуємо дофінансувати наші комунальні підприємства «АТП № 1» і ЛКП «Львівелектротранс» для виплати заробітної плати, оскільки ви знаєте, що багато водіїв звільняється і їдуть на заробітки закордон. Передбачено виділити 3 млн. грн. для ЛК «АТП № 1» і 5 млн. грн. для ЛКП «Львівелектротранс», - розповіла Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку.