На виконкомі затвердили перелік комунальних об’єктів, охорону громадського порядку яких у 2018 році здійснюватиме ЛКП «Муніципальна варта»

• 12.01.2018, 11:46
  • Романа Куць
Сьогодні, 12 січня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення Про затвердження переліку комунальних об’єктів Львівської міської ради, охорону громадського порядку та безпеки яких буде здійснювати ЛКП «Муніципальна варта» у 2018 році.

Як зазначив начальник управління безпеки міста Юрій Діль, згідно з переліком є 19 комунальних об’єктів під охороною ЛКП «Муніципальна варта». Загальна вартість здійснення охорони громадського порядку та безпеки за 12 місяців з врахуванням особливостей об’єктів становить 7,6 млн.

Перелік комунальних об’єктів Львівської міської ради, охорону громадського порядку та безпеки яких буде здійснювати Львівське комунальне підприємство “Муніципальна варта“ у 2018 році

• Галицька районна адміністрація (вул. Ф. Ліста, 1)
  • Личаківська районна адміністрація (вул. К. Левицького, 67)
  • Франківська районна адміністрація (вул. Генерала Т. Чупринки, 85)