Вчора у квартирі на вул. Б. Котика чадним газом отруїлось двоє осіб
28 листопада 2016, 10:30
Марія Демчина
Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 27 листопада о 18:20 год. у Львові на вул. Б. Котика, 5/16 (Личаківський район) у квартирі на четвертому поверсі 5-ти поверхового житлового будинку отруїлись, ймовірно, чадним газом дві особи, які були госпіталізовані у Львівську обласну клінічну лікарню.
Зокрема, постраждали:
- чоловік, 1986 року народження (36% карбоксигемоглобіну);
- жінка, 1985 року народження (15% карбоксигемоглобіну).
Працівники ЛВ ПАТ «Львівгаз» тимчасово припинили подачу газу до квартири.
Причини події – з’ясовують.