До Дня святого Миколая для дітей учасників АТО організували концерт

• 21.12.2017, 17:00
  • Прес-служба ЛМР
Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій спільно з управлінням освіти та управлінням соціального захисту організували концерт для дітей учасників АТО. Святковий вечір «Різдвяні етюди» пройшов 20 грудня у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини.

«Для маленьких глядачів підготували веселі сценки, присвячені Дню святого Миколая, пісні, колядки, хореографічні номери і, звісно ж, на свято завітав і сам Святий Миколай. Перед концертом  малеча могла взяти участь у веселих конкурсах з подарунками. Виступали колективи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, Будинку дитячої та юнацької творчості Личаківського району, Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району, Центру дитячої та юнацької творчості МЖК-1, Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району, Центру дитячої творчості «Веселка», Будинку дитячої та юнацької творчості Шевченківського району», - розповіли у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій.

Також під час свята кожна дитина отримала солодкий подарунок.