У школі «Надія» пройдуть дні енергії

• 24.04.2017, 10:29
  • Прес-служба ЛМР
У Львівській спеціалізованій школі «Надія» з поглибленим вивченням предметів еколого-правового профілю 27-28 квітня пройдуть Шкільні дні енергії, які є основним інформаційним заходом проекту «Школа Енергії 2.0». Події будуть організовані за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України» у співпраці з Львівською міською радою.

Метою Шкільних днів енергії є презентація результатів щоденного енергомоніторингу проекту в школі, поширення інформації серед інших шкіл свого міста, підняття рівня обізнаності школярів, передача знань щодо енергоспоживання і поширення набутого досвіду в місцевій громаді, а також зміцнення мереж і співпраці між школами, громадськістю та міськими радами.

Під час Шкільних днів енергії заплановані різноманітні заходи, презентації, виступи, інтерактивні ігри, екоквести, відкриті уроки, семінари, показові енергетичні аудити приміщень та безліч інших цікавинок, за допомогою яких юні енергоменеджери поширюватимуть інформацію про те, як управляти енергоспоживанням, економити ресурси і дбати про довкілля.

Довідка

Проект «Школа Енергії 2.0». реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Термін реалізації проекту: грудень 2016 року - грудень 2017 року.

У проекті беруть участь 15 українських шкіл з міст - членів Асоціації «Енергоефективні міста України».

Метою проекту є покращення енергоефективності та енергозбереження в школах проекту шляхом запровадження енергомоніторингу та енергоменеджменту; підняття рівня обізнаності школярів, а також передача їм технічних знань щодо процесу енергоспоживання і поширення набутого досвіду в місцевій громаді та в інших навчальних і освітньо-виховних закладах.

ПРОГРАМА ШКІЛЬНИХ ДНІВ ЕНЕРГІЇ У ЛЬВІВСЬКІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ШКОЛІ «НАДІЯ» З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ПРЕДМЕТІВ ЕКОЛОГО-ПРАВОВОГО ПРОФІЛЮ  В МІСТІ ЛЬВОВІ

27-28 КВІТНЯ 2017 РОКУ

27 квітня 2017 року

Захід