20.09.17 Громадське слухання щодо запланованого ТзОВ "Галичбудсервіс" будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Б. Грінченка 11а

• Відділ громадського партнерства

20 вересня 2017 року відбудеться громадське слухання щодо запланованого ТзОВ "Галичбудсервіс" будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Б. Грінченка 11а.

Слухання відбувається з ініціативи мешканців вулиць Б. Грінченка, Мідної, Б. Хмельницького за підтримки постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міської ради.

Місце проведення : Актовий зал Будинку дитячої та юнацької творчості Шевченківського району (м. Львів, вул. Грінченка, 4а). Початок о 18.00.

Реєстрація учасників слухання проводиться на підставі документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина, посвідчення водія або іншого документа, що посвідчує чи ідентифікує особу).

Додатки :

Матеріали, надані постійною комісією