Департамент «Адміністрація міського голови»

Департамент  «Адміністрація міського голови» підпорядковується безпосередньо міському голові і виконує функції його патронатної служби, забезпечуючи здійснення міським головою повноважень, передбачених чинним законодавством України.

Департамент є підзвітним і підконтрольним міській раді, відповідальним за виконання частини повноважень виконавчих органів міської ради, покладених на нього у встановленому порядку.

Графік роботи


Понеділок 09:00-18:00 Четвер 09:00-18:00
Вівторок 09:00-18:00 П'ятниця 09:00-16:45
Середа 09:00-18:00 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти


79008, Львів, пл. Ринок, 1

Інформація про діяльність


 1. Розробка та впровадження організаційно-функціональних заходів для реалізації єдиної політики у сфері інформаційної і внутрішньої політики міської ради, її зовнішніх відносин та контролю за виконанням цих заходів.
 2. Організація роботи Львівського міського голови, приймальної Львівського міського голови, групи радників.
 3. Координація взаємодії Львівського міського голови з виконавчими органами ради.
 4. Планування графіку робочого дня Львівського міського голови та подання його на погодження Львівського міському голові.
 5. Організація збору, обробки та аналізу інформації з питань життєдіяльності м. Львова, у тому числі вивчення громадської думки.
 6. Організація зустрічей і нарад, які проводить Львівський міський голова.
 7. Розгляд спільно з комісією у справах відзнак звернень підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності і підготовка матеріалів для внесення міським головою у встановленому порядку до відповідних органів виконавчої влади подань про нагородження державними нагородами, відзнаками Президента України та про присвоєння почесних звань України.
 8. Підготовка проектів подань про погодження кандидатур для призначення на посади керівників державних підприємств, установ та організацій, розташованих на території м. Львова.
 9. Інформування Львівського міського голови про проведення політичних заходів на території м. Львова.
 10. Забезпечення прозорості та відкритості у діяльності міської ради та її виконавчих органів, висвітлення питань роботи міської ради, виконавчого комітету і Львівського міського голови, громадських колегій, дорадчо-консультативних органів їх позиції з актуальних питань перед територіальною громадою м. Львова, а також інформування при надзвичайних ситуаціях.
 11. Розробка та контроль за реалізацією зовнішньої політики територіальної громади м. Львова відповідно до зовнішньополітичної стратегії держави, налагодження та впровадження взаємовигідної співпраці з іноземними партнерами.
 12. Організація співпраці з Міністерством закордонних справ України та представниками Уряду України за кордоном у сфері організації міжнародних контактів, а також з дипломатичними представництвами зарубіжних країн в Україні.
 13. Представлення інтересів виконавчих органів ради у зв'язках із зарубіжними муніципальними установами та іншими організаціями.
 14. Формування позитивного сприйняття м. Львова, його популяризація міста, поширення позитивних знань про м. Львів через розробку та забезпечення реалізації концепції промоції м. Львова в Україні та за кордоном.
 15. Забезпечення ефективного виконання посадовими особами місцевого самоврядування своїх обов'язків, належного здійснення виконавчими органами, підприємствами, установами та організаціями комунальної власності фінансово-господарської діяльності через виконання контрольних функцій.
 16. Забезпечення оприлюднення актів міської ради, виконавчого комітету, міського голови у друкованих засобах масової інформації у порядку, встановленому законодавством.

Оновлено: 21.02.2021, 09:44