Львів’яни допомагають покращувати якість життя у місті через соцмережу

• 11.03.2020, 10:00
  • Пресслужба ЛМР
Львівська міська рада активно залучає мешканців до покращення якості життя у місті. Від початку цього року було опрацьовано близько 2,5 тис. звернень, які надійшли на Фейсбук-групу «Гарячої лінії Львова» від її учасників.

«Найбільше мешканців хвилює питання ремонту доріг та тротуарів, громадського транспорту, прибирання прибудинкових територій, парків і стихійних звалищ та стан зелених насаджень», — розповів головний спеціаліст «Гарячої лінії міста» Андрій Толстой.

Також на «Гарячій лінії» повідомили, що цього року найбільше звернень на Фейсбук-групу стосувались Шевченківського, Франківського та Галицького районів міста, а з комунальних підприємств: ЛКП «Львівсвітло», ЛКП «Львівелектротранс», ЛКП «Львівавтодор». А також — міського управління транспорту та ЛК АТП-1.

«Спостерігається якісне покращення звернень мешканців на „Гарячу лінію“ у соціальній мережі. Однією із причин цього є стабільний формат Фейсбук-групи, який спрямований на обговорення питань, що стосуються громадського інтересу, а не виключно індивідуальної проблематики», — розповіла керівник відділу «Гаряча лінія міста» Віра Фрис.

Фейсбук-група «Гарячої лінії міста» Львова розпочала свою роботу у січні 2018 року та нараховує сьогодні близько 65 600 активних учасниківє

У 2019 році мешканці понад 1,3 млн рази взаємодіяли з Фейсбук-групою.

Зазначимо, що окрім Фейсбук-групи, мешканці можуть зателефонувати в кол-центр на 15−80. Також до послуг львів’ян — мобільний додаток «1580 Львів» (для Android) та власний електронний кабінет мешканця «Мій 15−80».

Користуючись електронними ресурсами «Гарячої лінії», мешканці можуть додати до свого звернення фотографії. Загалом від початку року на «Гарячій лінії» міста було зареєстровано близько 24 тис. звернень.

Також нагадаємо, що плановий поточний та капітальний ремонти вулиць і тротуарів традиційно розпочнеться у Львові за сталої теплої погоди, орієнтовно в другій половині березня-квітні. Взимку кілька разів за плюсової температури та сухої погоди проводилися одноденні ремонти гостроаварійних вибоїн проїжджої частини доріг.