Мер Львова про введення надзвичайної ситуації: «Фактично 11 днів ми живемо вже в такому режимі»

• 24.03.2020, 14:20
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий заспокоїв мешканців стосовно введення надзвичайної ситуації: жодних нових обмежень наразі не передбачається.

«13 березня за рішенням міської комісії ТЕБ і НС ми у Львові ввели режим підвищеної готовності до надзвичайної ситуації. Це той максимальний рівень, який може ввести місто. Саму надзвичайну ситуацію може ввести тільки область, що було зроблено вчора.

Так, ми отримали телефонограму, що від сьогодні у Львові вводиться режим надзвичайної ситуації. Фактично 11 днів ми живемо вже в такому режимі: окремий режим роботи транспорту, закрита велика кількість магазинів, закладів громадського харчування, ряд великих інших обмежень. Відтак, від сьогодні в нас нічого не зміниться порівняно зі вчора. Хіба будуть введені якісь нові обмеження на рівні держави. Наразі цього не передбачається.

В мене велике прохання до всіх мешканців чітко дотримуватись карантину: бути вдома, без зайвої потреби не виходити, допомагати одне одному. Ми повинні показувати приклад порядку в нашому місті, показати взаємопідтримку, щоб ми з честю пройшли весь цей карантин", — сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Протокол № 11

відео: Андрій Андрух