Процедура оформлення земельної ділянки ОСББ у користування

І Варіант

Перелік документів у випадку коли земельна ділянка є у власності міста:

1. План земельної ділянки масштабу 1:500 з зазначеними межами, вирахуваною загальною її площею, нанесеними червоними лініями, виготовлений ліцензованою землевпорядною організацією.
  2. Довідка із звітності з кількісного обліку земель про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями видану відділом Держгеокадастру у м.Львові Львівської області, вул.Донецька, 3 (оригінал).
  3. Письмова згода землекористувачів на ім’я Львівського міського голови щодо вилучення з користування земельної ділянки або її частини у разі долучення земельної ділянки (її частини) з земель цих землекористувачів (засвідчена нотаріально у поточному році).
  4. Акт приймання-передачі житлового будинку з балансу ЛКП на баланс ОСББ (копія засвідчена підписом та печаткою голови ОСББ).
  5. Копія наказу департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради про затвердження акту приймання – передачі житлового будинку з балансу ЛКП на баланс ОСББ (копія засвідчена підписом та печаткою голови ОСББ).
  6. Протокол установчих зборів про створення ОСББ (копія засвідчена підписом та печаткою голови ОСББ).
  7. Протокол загальних зборів ОСББ про оформлення документів на земельну ділянку для обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
  8. Копія статуту ОСББ (засвідчена підписом та печаткою голови ОСББ).
  9. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

ІІ Варіант

Перелік документів у випадку коли ділянка в оренді або в постійному користуванні забудовника:

1. План земельної ділянки масштабу 1:500 з зазначеними межами, вирахуваною загальною її площею, нанесеними червоними лініями, виготовлений ліцензованою (сертифікованою) землевпорядною організацією, погоджений з управлінням архітектури департаменту містобудування.
  2. Висновок управління архітектури департаменту містобудування про наявність містобудівних обмежень щодо користування земельною ділянкою.
  3. Довідка із звітності з кількісного обліку земель про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями видану відділом Держгеокадастру у м.Львові Львівської області, вул.Донецька, 3 (оригінал).
  4. Письмова згода землекористувачів на ім’я Львівського міського голови щодо вилучення з користування земельної ділянки або її частини у разі долучення земельної ділянки (її частини) з земель цих землекористувачів (засвідчена нотаріально у поточному році).
  5. Копії документів, що посвідчують право користування земельної ділянкою (договір оренди землі або Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою).
  6. Акт приймання-передачі житлового будинку з балансу забудовника на баланс ОСББ (копія засвідчена підписом та печаткою голови ОСББ).
  7. Протокол установчих зборів про створення ОСББ (копія засвідчена підписом та печаткою голови ОСББ).
  8. Протокол загальних зборів ОСББ про оформлення документів на земельну ділянку для обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
  9. Копія статуту ОСББ (засвідчена підписом та печаткою голови ОСББ).
  10. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Додатково

Заява на ім’я міського голови про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою_____________.

Земельна ділянка надається у власність (постійне користування) ОСББ відповідно до меж земельної ділянки встановлених договором оренди земельної ділянки або Державний актом на право постійного користування земельною ділянкою (земельна ділянка, яка виділялась забудовнику для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку).