Львів і конкурс «Молодіжна столиця Європи»

  На цьому етапі Львів перебуває у фіналі конкурсу Молодіжна столиця Європи 2024. Презентація фінальної заявки відбудеться 17го листопада у Брюсселі.

  У статусі Молодіжної столиці 2024 ми прагнемо розкрити концепцію “Molo”. Ці 4 літери мають потенціал і зміст на локальному й національному рівнях, а також значний європейський контекст. Уже кілька років у Львові розкривається значення слова “молодвіж” — як  організованого волонтерського руху молоді, що проявляється у заході Молодвіж та молодіжному центрі МолодвіжЦентр.Львів. Українською слово youth перекладається як “молодь” і часто вживається його скорочена форма “моло”. Також molo є абревіатурою вислову move local, що означає, що потенціал розвитку країни залежить від розвитку міст.

  У свою чергу лозунгом нашої  заявки є “Molo is a new youth”, що відображає важливість національної ідентичності, прагнення до інновацій, динамічного розвитку Львова та прагнення у формуванні європейських цінностей.

  Молодіжна столиця Європи — це титул, присуджений Європейським молодіжним форумом, призначений для розширення можливостей молоді, активізації участі молоді та зміцнення європейської ідентичності. Щороку нове європейське місто отримує шанс продемонструвати свої інноваційні ідеї, проекти та заходи, спрямовані на підняття голосу молодих людей та впровадження нової молодіжної перспективи у всі аспекти життя міста.

  Титул молодіжної столиці Європи має значну цінність для міста, яке нагороджується, і включає ряд переваг на місцевому, регіональному та європейському рівнях.

  Заявка: