Ви тут:

Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Львова на 2017−2019 роки

Відповідно до ст. 143 Конституції України, п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законом України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України», Комплексною стратегією розвитку Львова 2012−2025 рр., затвердженою ухвалою Львівської міської ради від 20.10.2011 № 861, пропонуємо затвердити дану програму.

Основне завдання реалізації Програми — підвищення добробуту населення, вирішення соціальних та соціально-економічних проблем мешканців міста, досягнення економічного зростання на основі власного потенціалу, посилення інвестиційної та інноваційної активності, забезпечення належного функціонування інженерно-транспортної та комунальної інфраструктури міста.

При розробці цієї Програми застосовано новий підхід, який дозволить досягти чіткого зв’язку між стратегічними пріоритетами, цілями і завданнями, які необхідно запровадити.

У Програмі ми спираємось на такі довгострокові пріоритети:

• Місто у якому комфортно жити, навчатись, працювати;
  • Розвинута, конкурентоздатна та інноваційна економіка;
  • Твердиня національних цінностей. Місто традицій, знань, культури, туризму та спорту.

Виконання Програми 1 півріччя

Виконання Прогарами за 2017 рік