Календар подій Львівської міської ради на 10.05.2017

• Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

11.30

Короткий брифінг на тему:

«Капітальний ремонт вул. Чернівецької: об’єми робіт, терміни виконання, зміни в русі електротранспорту»

Біля входу в Ратушу, пл. Ринок, 1

Учасники: Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор», Іван Бондар, керівник відділу інформації і зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс»

11.45

Брифінг з нагоди створення рекрутингової платформи «Кар’єрний Workshop».

Біла зала (біля 205 каб.)

Учасники: Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, Ірена Бариляк, заступник декана економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка, Марта Герус, юрист компанії Avalon, Олена Астахова, Employment Brand Manager Tickets.ua, Андрій Гембара, магістр 1 року навчання економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка.

Анонс уточнено!

12.00

ДОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР!!!

Брифінг на тему: «Зателефонувати на короткий номер «Гарячої лінії міста» тепер можна з мобільного»

Відділ «Гаряча лінія міста», пл. Ринок, 1, 1 поверх, 104 каб.

Участь візьмуть: міський голова Львова Андрій Садовий; директор департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик; заступник генерального директора «Vodafone Україна», регіон Захід Костянтин Воробйов; начальник відділу «Гаряча лінія міста» Віра Фрис

Анонс перенесено!

14.00

Офіційне відкриття Центру адопції (всиновлення) безпритульних тварин на базі Львівського комунального підприємства «Лев».

ЛКП «Лев», вул. Промислова, 56

Учасники: Оксана Кошак, директор ЛКП «Лев», Наталія Кузнєцова, директор притулку «Милосердя», голова Львівського товариства захисту тварин, Марина Путіліна, волонтер, що активно займається прилаштуванням тварин у Львові, Віктор Копач, засновник Animal-id.info, розробник міжнародної бази даних тварин

Контактна особа: Лілія Кузік, 097 108 11 32

16.00

ДОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР!!!

Відкриття виставки Павла Макова «Фонтан»

Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького, просп. Свободи, 20

15.00

ДОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР!!!

Засідання виконавчого комітету Львівської міської ради

Мала сесійна зала, каб. 230

18.30

Презентація історико-драматичного фільму «Чужа молитва».

Кінотеатр Планета Кіно (ForumLviv, вул. Під Дубом, 7А)

Контактна особа: Анна Шиманська, тел.+380967835096

18.30

ДОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР!!!

Панельна дискусія «Львів. Урбаністичні тенденції»

Вул. Козельницька, 2а, лекторій (цокольний поверх).

Модераторка дискусії - Олександра Сладкова, начальниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Спікери: Дем'ян Данилюк, Велопростори, Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку», Наталя Піпа, співзасновниця ГО «Кращий Сихів», Андрій Породко, директор «Lviv Film Center», Андрій Ковальський, Львівський обласний молодіжний центр, Марта Верхівська, директорка Народного дому (Збоїща), Роман Боренько, «Сенсотека» (інклюзивний простір), Софія Дяк, директорка «Центру міської історії».

Контактна особа – Олена Тверда, менеджерка зв’язків з громадськістю, тел.: 097 272 17 39

19.00

ДОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР!!!

Показ та обговорення фільму «Стираючи Девіда»

Кінозал Львівського палацу мистецтв, вул. Коперника, 17

Спеціальний гість події — Юрій Булка.

Контакти: 096 89 83 86 0, papercloset@gmail.com, lpm.com.ua