Спорт

У період з 19 до 21 січня 2017 року у кінному манежі дитячо-юнацької спортивної школи «Буревісник» з кінного спорту відбудеться «Відкритий чемпіонат ДЮСШ «Буревісник» з кінного спорту «Різдво 2017».

Нещодавно, в Стрийському парку міста Львова відбулися змагання Відкритий чемпіонат ГОЛОСВС «Еренікс» з лижних перегонів. Дистанції були 3 км і 5 км.

Львівські гандболістки вже розпочали активні тренування. Чемпіонки готуються до четвертого туру Балтійської Ліги, який відбуватиметься наприкінці січня. Про це розповіла другий тренер ГК «Галичанка» Анжела Савченко.

14 січня 2017 року Олег Скавиш (Тягнизуб) встановлюватиме ювілейний 10 рекорд України, протягнувши зубами величезні сани з людьми. Місце проведення: проспект  Свободи, 19, неподалік головної ялинки міста.

Львів вшановує кращих дитячих тренерів. Сьогодні відбулося вручення одноразових грошових винагород кращим спортивним тренерам м. Львова за результатами програми «Дитячий тренер» на 2016 рік.

Львів - шахова столиця. Сьогодні львів’янка Анна Музичук за тур до завершення перемогла на чемпіонаті світу з швидких шахів, який проходить у Досі (Катар). Також львівський гросмейстер Василь Іванчук став чемпіоном світу з швидких шахів. Міський голова Львова Андрій Садовий привітав переможців. 

Сьогодні у легкоатлетичному манежі «СКІФ» (вул. Черемшини, 17) відбудуться всеукраїнські традиційні змагання з легкої атлетики «Новорічний день стрибуна-2016». Загалом очікується близько 120 спортсменів Львівщини та інших областей.

Сьогодні кращі спортсмени та тренери м. Львова, які у 2015 році стали призерами чи здобули призові місця на змаганнях всеукраїнського та міжнародного масштабів, отримали стипендії за підсумками 2015 спортивного року. Міський голова Львова Андрій Садовий привітав спортсменів і тренерів та вручив їм відповідні сертифікати.

23-24 грудня львівська «Галичанка» зіграла з київським «Спартаком» в рамках другого кола першого етапу чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону 2016/2017 рр.

29 грудня об 11.00 год. у великій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться вручення одноразових грошових винагород кращим спортивним тренерам м. Львова за результатами програми "Дитячий тренер" на 2016 рік.