Спорт

У Каунасі (Литва) завершився п’ятий з’їзний тур жіночої Балтійської гандбольної ліги, який тривав з 24 по 26 лютого.

Завтра, 25 лютого, о 14.00 год. на стадіоні «Арена Львів» пройде матч 19-го туру Чемпіонату України донецького футбольного клубу «Олімпік» проти ФК «Сталь» (Кам’янське). Цей поєдинок стане першим домашнім матчем для «олімпійців» на львівському газоні, як на домашньому.

З 24 по 26 лютого відбудуться чергові щорічні змагання зі стрільби з лука «Відкрита першість Львівської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія» на приз В. Копачинської». Урочисте відкриття змагань відбудеться у суботу, 25 лютого, о 14.00 год.

У суботу, 25 лютого, о 14:00 год. на стадіоні «Арена Львів» пройде матч 19-го туру Чемпіонату України донецького футбольного клубу «Олімпік» проти ФК «Сталь» (Кам’янське). Цей поєдинок стане першим домашнім матчем для «олімпійців» на львівському газоні, як на домашньому.

Як зазначила Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР, у 2016 році виготовлено ПКД для будівництва 4 мультиспортивних майданчиків на території шкіл м. Львова на загальну суму близько 1 млн 400 грн. Також у місті з’явилося 17 сучасних дитячо-спортивних майданчиків.

Донецький футбольний клуб «Олімпік» підписав договір зі стадіоном «Арена Львів» про проведення найближчих матчів Чемпіонату України у Львові.

З 15 лютого 2017 року управління молоді та спорту розпочинає прийом заявок від громадських організацій на участь у конкурсі надання фінансової підтримки громадським організаціям та дитячо-юнацьким спортивним школам, підпорядкованим громадським організаціям, на проведення спортивних заходів у 2017 році.

Нещодавно, у Львові відбувся Чемпіонат України з поліатлону серед ветеранів. В результаті змагань з лижних перегонів, стрільби із пневматичної гвинтівки чи пістолета та силової підготовки.

З метою створення сприятливих передумов для розвитку громадських організацій спортивного профілю, надання їм матеріально-фінансової підтримки на проведення спортивних заходів, затвердили Програму надання фінансової підтримки громадським організаціям та дитячо-юнацьким спортивним школам, підпорядкованим громадським організаціям, на проведення спортивних заходів на 2017-2020 роки.

З метою створення сприятливих передумов для розвитку громадських організацій спортивного профілю, надання їм матеріально-фінансової підтримки на забезпечення спортсменів та тренерів клубу спортивною формою та спортивним інвентарем, на сесії ЛМР затвердили Програму надання фінансової підтримки громадським організаціям на закупівлю спортивної форми та спортивного інвентарю на 2017-2020 роки.