Спорт

27-28 серпня на стадіоні «Динамо» (вул. Янева, 10) відбудуться змагання з легкої атлетики серед ветеранів міста Львова, приурочені до Дня Незалежності України. Організатором змагань є ГО «Львівська обласна спілка ветеранів спорту «Фенікс» і управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

З 26 по 28 серпня на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МОУ (вул. Клепарівська, 39А) кращі спортсмени міста змагатимуться за першість зі стрибків у воду.

«Електронна карта дитячих та спортивних майданчиків» працює уже 3 місяці, тому ГО «Батьки в дії» спільно з управлінням молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради підбивають підсумки виконаної роботи на одному з дитячих спортивних  майданчиків Личаківського району – на вулиці Лисенка, 14. Тут наліпили наліпку-пам’ятку, куди можна звернутися при тій чи іншій проблемі на майданчику.

Продовжують ремонтувати приміщення на вул. Сихівській, 14, де вкінці року планують відкрити ще один дитячий клуб, загальною площею 112,4 кв. м.

З 26 серпня стартує навчання з регбі-5 для вчителів фізичної культури загальноосвітніх шкіл у рамках програми з навчання регбі-5 у ЗОШ м. Львова.

Завтра, 20 серпня,  за підтрики управління молоді, сім’ї та спорту міста Львова, ELEMENTS-TEAM та ГО «Львівський Екстремальний Велоспорт» організовують змагання з екстремальних велодисциплін  Dirt Jump Contest + Pump Track.

З 6 серпня в Україні стартувала соціальна ініціатива – велопробіг «Велика країна на великах!». Велопробіг, за підтримки компанії «Нова пошта» та управління молоді, сім'ї та спорту міста Львова, ставить за мету привернути увагу суспільства, особливо бізнес-сектора, і закликає інші компанії робити свій внесок та підтримувати велосипедистів в усіх містах України. Щосуботи у шести містах України відбуватимуться велопробіги у форматі естафет.

У День Незалежності України, 24 серпня, відбудеться всеукраїнська акція – 22-кілометровий забіг «За тверезу націю». Збір учасників – о 12:30 біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Маршрут забігу – Львів-Дубляни-Львів. Запрошують усіх долучатися до акції.

У неділю, 21 серпня, о 17:00 год. на стадіоні «Арена Львів» відбудеться футбольний матч у рамках Прем’єр-ліги сезону 2016-2017 р. Для комфорту вболівальників перед початком гри до стадіону курсуватимуть шатл-баси, які їздитимуть і після матчу.

Сьогодні, 12 серпня, о 20:00 год. на стадіоні «Арена Львів» відбудеться футбольний матч у рамках Прем’єр-ліги сезону 2016-2017 рр. Для комфорту вболівальників перед початком гри до стадіону курсуватимуть шатл-баси, які їздитимуть і після матчу.