Спорт

Сьогодні на сесії Львівської міської ради затвердили Програму «Дитячий тренер» на 2017-2020 роки, в межах якої найкращі тренери отримають грошову премію.

На сесії ЛМР затвердили Програму надання премій Львівської міської ради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам м. Львова на 2017-2020 роки.

На вихідних, 28-30 квітня, у СК «Галичина» відбудеться фінал Чемпіонату України з флорболу. Львів уперше прийматиме плей-офф одразу у трьох категоріях. Загалом до нашого міста з’їдуться 16 найкращих команд з усіх куточків країни. Захід проводиться за підтримки управління молоді та спорту.

Цими вихідними, 28-30 квітня, у СК «Галичина» Львів буде спостерігати за боротьбою кращих з кращих, тих, хто дійшли до останніх етапів боротьби через перемоги у регулярних флорбольних турнірах. Цього року Львів вперше прийматиме плей-офф одразу у трьох категоріях. Загалом у Західну столицю України з’їдуться 16 найкращих команд з усіх куточків країни. Захід проводиться за підтримки Львівського управління сім’ї молоді та спорту.

У суботу, 29 квітня, пройде святкування Міжнародного дня Танцю. Захід запланований з ініціативи Міжнародної Танцювальної Ради (СID) при ЮНЕСКО, координатор – Львівська секція CID, Всеукраїнська Федерація Танців, Кафедра хореографії університету ім. І.Франка.

У місті Славутич відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді 13 -15 р. Атлети ФСТ «Спартак» вибороли 4 нагороди: 2 медалі вищого ґатунку та 2 срібні медалі.

Мешканців запрошують підтримати львівські команди у змаганнях з баскетболу на візках. Завтра, 26 травня, у палаці спорту «Будівельник» розпочнеться дводенний міжміський турнір Lviv Union Basket Open 2017. На ігри до Львова приїдуть спортсмени з Києва і Харкова.

26-27 квітня 2017 року в Палаці спорту «Будівельник» (вул. Керченська, 8) відбудеться турнір з баскетболу для людей з порушеннями опорно-рухового апарату «LVIV UNION BASKET OPEN». У змаганнях братимуть участь 4 українські команди – Києва, Львова, Харкова та Одеси.

В рамках святкування дня міста Львівська обласна шахова федерація спільно з управлінням молоді та спорту ЛМР організують у Львові масштабний міжнародний шаховий фестиваль «Кубок Львова 2017».

У неділю, 23 квітня, у м. Львові за підтримки управління молоді та спорту та спортивного клубу «Ультра» відбудеться 21-кілометровий пробіг «VII Львівський напівмарафон». У рамках напівмарафону відбудеться благодійний забіг на 4 кілометри «Біжу заради Іринки», метою якого є збір коштів на лікування дівчинки, що хворіє на нейробластому 3 стадії (рак).