Спорт

У Львові відбувся баскетбольний семінар для молодих тренерів та арбітрів. Захід проходив у приміщенні спорткомплексу НУ «Львівська Політехніка» (вул. Самчука, 14) й відбувся за підтримки Федерації баскетболу України, Львівської міської федерації баскетболу (президент Дмитро Крамар) та НУ «Львівська Політехніка».

Асоціація спортивних журналістів України (АСЖУ) визнала Львів найспортивнішим містом України. АСЖУ регулярно підбиває підсумки року та обирає найкращі спортивні видання, проекти, акції тощо. Серед переможців за 2017 рік, які відзначила спілка, статус «найспортивнішого міста» отримав Львів.

Три роки поспіль команда зі Львова здобуває титул Чемпіона України, а тепер ще й готує три неймовірні національні рекорди у сезоні 2018 року.

Українці здійснять експедицію на Еверест. Вся експедиція триватиме з 7 квітня до 6 червня цього року. Штурмовий вихід заплановано на 15-25 травня. Перша українка на Евересті – Ірина Галай – не зупиняється на досягнутому. Саме тому цього сезону альпіністка має на меті здійснити безкисневе сходження на гору Лхотцзе (8516 м). Зійти на Еверест спробують ще два учасники – Роман Городечний та Дмитро Семеренко. До речі, Роман Городечний, за умови вдалого сходження, стане першим львів’янином на Евересті (8848 м).

Підопічні Віталія Надича претендують на дострокове завоювання «золота» чемпіонату України. Для цього їм  достатньо перемогти в одній  із трьох ігор наступного туру. Ці гандболістки  – найближче майбутнє  «Галичанки». 

У дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької у понеділок, 12 березня, відбудеться урочисте відзначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками грудня 2017 року. Ним став велосипедист Роман Гладиш.

У 2018 році розвиток спортивної інфраструктури нашого міста продовжить набирати обертів. Зокрема, у підпорядкованому управлінню молоді та спорту Львівської міської ради ЛКП «Спортресурс» заплановано на 2018-2019 роки провести капітальний ремонт 3-х спортивних майданчиків.

У Львові 10 червня 2018 року Громадська організація «Бігова Україна» за підтримки управління молоді та спорту Львівської міської ради проводить міжнародний легкоатлетичний спортивно-масовий захід 3rd Grand Prix Lviv Half Marathon.

У суботу, 3 березня, об 11.30 год в спортивному комплексі «Олімпік» (вул. Щирецька, 36) відбудеться ветеранський турнір «50+» серед команд Львова. Змагання проходитимуть під егідою Асоціації футзалу Львівщини.

У середу, 28 лютого, у столичному конференц-залі Klitschko Expo відбулась презентація нового бігового сезону Run Ukraine Running League 2018.