Календар подій Львівської міської ради на 27.07.2017

• Христина Процак
ЧасПодіяМісцеПримітки

10.00

Вшанування пам’яті загиблих у Скилівській трагедії:

– 10.00 год. – Божественна Літургія в каплиці Всіх святих українського народу і пам’яті жертв Скнилівської трагедії;

– 11.00-12.00 год. – Парастас в каплиці Всіх святих українського народу і пам’яті жертв Скнилівської трагедії;

– 12.15 год. – перехід до «Сегменту пам’яті» жертв Скнилівської трагедії;

– 12.45 год. – Літія біля пам’ятного знаку на місці трагедії

Каплиця Всіх святих українського народу і пам’яті жертв Скнилівської трагедії (вул. Авіаційна, 1), «Сегмент пам’яті» жертв Скнилівської трагедії на аеродромі

27 липня 2017 року минає 15-та річниця трагедії на Скнилові

У молитві візьмуть участь  представники влади, рідні і близькі загиблих, громадськість міста

11.00

Прес-конференція з нагоди завершення проекту «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян!».

Мала сесійна зала, каб. 230

Учасники: голова правління ЦеГрІн Віталій Загайний, в.о. начальника відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Юлія Бойко, директор з комунікацій ЦеГрІн Наталія Кузьма

11.30

Брифінг на тему: «Виведення з аварійного стану житлових будинків міста за кошт міського бюджету: цього року капітально відремонтують три будинки».

вул. Личаківська, 97

Учасники: Сергій Сало, начальник управління житлового господарства ЛМР, Іван Лозинський, голова Личаківської РА, представник підрядної організації.

11.30

Брифінг на тему: «Львівська міська рада оголосила проведення інвестиційного конкурсу з реконструкції і створення інноваційно-креативного простору в трамвайному депо на вул. Сахарова».

Біла зала, біля каб. 205, пл Ринок, 1

Учасники: Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, Ольга Сивак, начальник управління інвестицій та проектів, Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури та ландшафтного планування.

13.00

Львівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведе для дітей, віком від 14 до 18 років, арт-терапевтичний захід «Барви життя»

Медіатека (вул. Мулярська 2А)

Контактна особа: Бабинюк Ірина, тел.: 097-860-87-24

18.00

Громадське слухання детального плану території у районі вул. К. Левицького – вул. Пекарської у м. Львові.

Зустріч з головним архітектором проекту.

Личаківська районна адміністрація (вул. К. Левицького, 67).