Календар подій Львівської міської ради на 03.10.2017

ЧасПодіяМісцеПримітки

10.00

Засідання конкурсної комісії по Програмі «Дитячий тренер» на 2017 -2020 роки

Велика сесійна зала (202 каб.)

Попередньо на участь у конкурсі подано 215 кандидатів у 47 видах спорту.

11.00

Прес-конференція з нагоди проведення виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник»

Мала сесійна зала (230 каб.)

Учасники: Галина Заяць, заступник начальника відділу ділових індустрій управління економіки ЛМР, Оксана Ходань, заступник директора з гуманітарної освіти та виховної роботи; Любов Букавин, керівник проекту "Галицький талант", Рената Іваницька, голова наглядової ради «Гал-експо».

11.00

Прес-конференція з нагоди початку XXIII Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти». Фестиваль триватиме 6-15 жовтня

Львівська обласна філармонія, фойє

12.30

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Брифінг щодо роботи комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка №1».

1-ша стоматполіклініка – одна з 4-х, яка пройшла процес перетворення, і з кінця червня працює на засадах комунального некомерційного підприємства

«Стоматологічна поліклініка №1», пр. Шевченка, 24

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова; Галина Слічна, в.о. заступника міського голови з гуманітарних питань; Марта Матюшко, заступник начальника управління охорони здоров’я ЛМР; Петро Питльований, головний лікар КНП «Стоматологічна поліклініка №1»

12.00

Прес-конференція на тему: «У Львові безкоштовно чіпують 5 000 господарських собак»

ЛКП «Лев» (вул. Промислова, 56)

Учасники: Оксана Кошак, директор ЛКП «Лев»; Віктор Копач, засновник і CEO ініціативи Аnimal-id.info; Василь Дуб, співзасновник і CMO Аnimal-id.info, керівник проекту з чіпування.

Контактна особа: Лілія Кузік, 0971081132.

12.00

Прес-конференція з нагоди відкриття X Екуменічного соціального тижня «Гідність-Служіння-Солідарність. На шляху оновлення країни», що триватиме у Львові впродовж 4-7 жовтня 2017 року.

Серед запланованих заходів – відкрита дискусія, круглі столи, семінари, нагородження переможців конкурсу «Репортери надії в Україні», виставка-ярмарок соціальних організацій та інші заходи за участю відомих закордонних та українських експертів, благодійних фондів, влади, громадських організацій

Мала сесійна зала (230 каб.)

Учасники: о. д-р Богдан Прах, ректор Українського католицького університету; о. д-р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій УКУ; Оксана Іленьків,  координатор проекту «Екуменічний соціальний тиждень» Інституту екуменічних студій УКУ; Ніна Гайдук, директор міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція»; Євген Бойко, в. о. директора «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради; Мирослава Туркало, директор департаменту культури, нацiональностей  і релігії Львівської обласної державної адміністрації.

Модеруватиме захід Наталія Ліхновська,  менеджер зі зв’язків з громадськістю Інституту екуменічних студій УКУ

Деталі на сайті:  http://esweek.org.ua/ua/

13.00

Відкрита дискусія на тему: «Міський електротранспорт: тактика виживання чи стратегія розвитку»

Конференц-зал готелю «Асторія», вул. Городоцька, 15

Участь у дискусії візьмуть: директор ЛКП «Львівелектротранс», керівник управління транспорту Львівської міськради, представники ЛКП «Львівавтодор», громадських організацій, активні львів’яни.

Організатор -  медіа-хаб "Твоє місто". Участь за умови попередньої реєстрації. Деталі за моб. тел. 0677348028 (Оксана).

13.30

Нагородження переможців Всеукраїнського архітектурного конкурсу на найкращу проектну пропозицію будівлі міського архіву

Перша Львівська Медіатека (вул. Мулярська, 2а)

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова, Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури й урбаністики ЛМР, Мар’ян Кардаш, відповідальний секретар конкурсу, Юрій Столяров, голова журі конкурсу, учасники архітектурного конкурсу

14.00-18.00

Ігрові атракціони для батьків та дітей від Краківського театру ВАГА-Бунда (Польща) в межах фестивалю «Золотий Лев на вулиці – 2017»

Пл. Ринок

15.00

Театр «І люди і ляльки» вистава «Божественна комедія» (Україна, Львів) в межах фестивалю «Золотий Лев на вулиці – 2017»

Площа перед Львівським театром опери та балету ім. С. Крушельницької (просп. Свободи)

17.30

Дискусія «Новий Статут Львова: шанси та виклики для громади»

Конференц-зал (ауд. 127) Центру Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 2а).

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Учасники: Юрій Лукашевський, начальник управління «Секретаріат Ради», Юлія Гвоздович, голова комісії з питань законності Львівської міської ради, Ярослав Жукровський, начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Олена Бориславська, доцент кафедри конституційного права ЛНУ ім. І. Франка, Олександр Неберикут, експерт Громадянської мережі «ОПОРА», Іван Городиський, керуючий партнер ЮФ «Дексіс Партнерс»

20.00

Вистава «Сад божественних пісень» театр «Слово і Голос» в межах фестивалю «Золотий Лев на вулиці – 2017»

Львівський муніципальний театральний, художньо-дослідницький та освітній центр «Слово і голос», вул. Городоцька, 38.

Вхід за квитками.

ЧАС ЗМІНЕНО!!!

20.00

Вистава «Чайка» Львівського академічного театру «Воскресіння» в межах фестивалю «Золотий Лев на вулиці – 2017»