Календар подій Львівської міської ради на 20.10.2017

Мала сесійна зала, к. 230

Порядок денний: http://city-adm.lviv.ua/lmr/docs/plenary-executive-committee

10.00

Конференція «Українська молодь – Христові – заповіт Митрополита Андрея Шептицького для молоді»

Патріарший дім УГКЦ (вул. Хуторівка, 35б)

Організовують ЛМГО «Українська молодь – Христові» та  Постуляційний Центр Монастирів Студійського Уставу УГКЦ.

Вхід вільний

10.00-16.00

Форум Центрів туристичної інформації в межах Львівського туристичного форуму.

Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня», вул. Клепарівська, 18

Контактна особа Мар'яна Олеськів, 067 3707845

10.00-16.00

Майстер-клас Марії Ортинської «Менеджмент інтелектуальної власності», в рамках серії майстер-класів «UCU Law for Business»

Академічний корус УКУ, ауд. 206 (м. Львів, вул. Козельницька, 2а)

Реєстрація на майстер-клас: http://bit.ly/2g5pieE

10.30-11.30

Панельна дискусія у межах Форуму електронного врядування 451Е «Чи є електронне врядування в Україні?»

Завод «РЕМА» (вул. Заводська, 31)

Учасники: Олексій Скрипник, народний депутат України, засновник компанії ELEKS, Ярослав Жукровський, начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області, Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

12.00-13.00

Панельна дискусія у межах Форуму електронного врядування 451Е «Smart City» - запорука ефективної економіки»

Завод «РЕМА» (вул. Заводська, 31)

Учасник: Кортні Фінгар, головний редактор fDi Magazine, журналіст Financial Times

14.00-21.00

Свято Сиру та Вина

у Палаці Мистецтв та на подвір’ї Палацу Потоцьких, що на вул. Коперника, 17

В програмі можливі зміни та доповнення.

Інформація тут: www.cheeseandwine.lviv.ua

14.00-15.00

Панельна дискусія у межах Форуму електронного врядування 451Е «Фонд вам у поміч: де знайти гроші на сміливі проекти?»

Завод «РЕМА» (вул. Заводська, 31)

Учасники: Джейн Остовор, Голова економічного відділу Посольства Нідерландів в Україні, Ірина Озимок, керівник програм місцевого економічного розвитку WNISEF, Ірина Патроник, Координатор Групи муніципального і регіонального розвитку компанії «Делойт» в Україні, Ольга Сивак, начальник управління інвестицій Львівської міської ради.

15.30

Презентація українського перекладу книжки «Цивільний кодекс Галичини 1797», однієї із перших новітніх цивільних кодифікацій у Європі.

Презентація відбудеться у рамках проекту Школи права «UCU Law Book Discussions»

Академічний корпус УКУ, 405 ауд. (вул. Козельницька, 2а)

Попередня реєстрація для участі у події – за посиланням: http://bit.ly/2i7SSEl

15.50

Урочисті заходи з нагоди відкриття авіарейсу Мілан (Бергамо) – Львів - Мілан(Бергамо).

У Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького (конференц-зал терміналу «А»)

Акредитація журналістів починається о 14:00. Місце збору -  біля інформаційної довідки терміналу.

Просять підтвердити свою участь за електронною поштою: o.kovalyk@airport.lviv.ua телефон для довідки: менеджер із зв’язків з громадськістю ДП «МА «Львів» імені Данила Галицького» 8 (050) 346 21 90

16.30-17.00

Панельна дискусія у межах Форуму електронного врядування 451Е «Стратегія України щодо відкритих даних»

Завод «РЕМА» (вул. Заводська, 31)

Учасники: Катерина Оніліогву, керівник напрямку відкритих даних проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», Олена Гунько, координатор проекту «Відкриті дані» у Львівській міській раді.

16.30-18.00

Урочисті святкування з нагоди ювілею –150-річчя Львівського Лікарського Товариства

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28)

Організатор – Українське лікарське товариство у Львові.

Учасники: польські та львівські медики, представники влади

18.00

Інавгурація Днів індійської культури у Львові

«Будинок вчених», вул. Листопадового Чину, 6

18.00-18.30

Панельна дискусія у межах Форуму електронного врядування 451Е «Що змінилось за рік: дослідження ринку е-врядування»

Завод «РЕМА» (вул. Заводська, 31)

Учасник: Христина Пейчева, Соціологічна агенція «Фама»

18.45-19.00

Нагородження переможця конкурсу «Візуальний герой парку науки та креативності у Львові» у межах Форуму електронного врядування 451Е

19.00-20.30

Панельна дискусія у межах Форуму електронного врядування 451Е «Зірковий час: українці в космосі»

Завод «РЕМА» (вул. Заводська, 31)

Учасник: Надія Адамчук-Чала, включена до складу групи космонавтів України для проходження підготовки до польотів на кораблях системи Space Shuttle, співробітник Інституту мікробіології і вірусології ім. Д. Заблотного

20.00

Інавгурація Індійського кінофестивалю. Показ індійського фільму.

Кінотеатр «Планета кіно», «Форум Львів», вул. Під Дубом, 7б

22.00

«Indiano party»- вечір в індійському стилі.

«Нічний клуб Малевич», проспект В. Чорновола, 2