Календар подій Львівської міської ради на 17.11.2017

Мала сесійна зала, каб. 230

Порядок денний: http://city-adm.lviv.ua/lmr/docs/plenary-executive-committee

10.00

Круглий стіл з панельними дискусіями: «Основи законодавства України про охорону здоров’я як «національна медична конституція»: історія створення, проблеми і перспективи закону».

Premier Hotel Dnister вул. Матейка, 6).

Тематичні панелі:

• «Реформа у сфері охорони здоров’я: ризики та переваги»
  • «Громадське здоров’я: перспективи національного розвитку»
  • «Права людини у сфері охорони здоров’я: проблеми правореалізації та правозастосування»

Для додаткової інформації звертатись: Сенюта Ірина (0676707033).

10.30

У День студента львівських левів одягнуть у мантії.

пл. Ринок при вході в Ратушу

Організатор – Студентська рада Львова

10.45

Інсталяція символічного студентського квитка з нагоди Дня студента

пл. Ринок при вході в Ратушу

Студентів привітає заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Організатор – Студентська рада Львова

11.00

Для дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та дітей з інвалідністю, проведуть майстер-клас з виготовлення піци «Смак Італії»

Ресторан  «Челентано» (м. Львів, вул. Галицька, 1)

Контактна особа: Кармазин Ірина, тел.237-38-69

11.00-12.30

Дві безкоштовні екскурсії в межах відзначення 100-ліття кафедри графічного дизайну та мистецтва Української академії друкарства. Гостям покажуть унікальне обладнання для літографії, гравюри, ксилографіі, а також проведуть майстер-клас.

Графічна майстерня кафедри  графічного дизайну та мистецтва Української академії друкарства, вул. Личаківська, 3

Контактна особа Юлія Танасієнко 254 58 64

12.30

ДОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР!!!

Інавгурація новообраного студентського мера Олександра Николяка

Біла зала, біля каб. 205

Учасники: міський голова Львова Андрій Садовий, новообраний студентський мер Олександр Николяк

19.00

Презентація книги «Творча впевненість», в межах якої відбудеться дискусія на тему: «Як створювати нові продукти світового рівня у Львові щотижня?».

в Центрі Андрея Шептицького, що на вул. Козельницька, 2а

До дискусії долучаться: Ярослав Притула, декан факультету прикладних наук УКУ, Андрій Павлів, співзасновник та СЕО N-іХ, голова наглядової ради Lviv IT Cluster, випускник Stanford d.school, Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку;

Модеруватиме захід Максим Коляда, викладач факультету прикладних наук УКУ, керівник центру освітніх інновацій «Провентус».