Календар подій Львівської міської ради на 21.11.2017

• Андрій Яремко
ЧасПодіяМісцеПримітки

09.00

Бізнес-сніданок з Антоном Скрипником із KindGeek Software у межах проведення Lviv Startup Days.

Львівська копальня кави (пл. Ринок, 10)

10.00

ДОДАТКОВИЙ АНОНС!!!

Футбольний матч солідарності до Дня Гідності та Свободи між депутатами Львівської міської ради та учасниками АТО

Спортивний майданчик на вул. Кошиця, 4.

Учасники: Антон Нікулін, начальник управління молоді та спорту ЛМР, депутати Львівської міської ради Віталій Свіщов, Валерій Веремчук, Віталій Свінціцький, Михайло Дідух, Сергій Івах, Андрій Шевців, помічник депутата ЛМР Олег Чунис.

11.00

Бізнес-сніданок з Андрієм Худо, співзасновником Fest Lokal у межах проведення Lviv Startup Days.

Львівська копальня кави (пл. Ринок, 10)

11.30

Заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи, четвертої річниці початку Революції гідності.

Відкриття пам’ятного знаку на місці криївки головного командира УПА, генерал-хорунжого Романа Шухевича

Парк «Знесіння»

(вул. Ковельська, 52)

13.00

Прес-конференція на тему: «Завершення співпраці міста з проектом «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ), завдяки якому, починаючи з 2009 року, у Львові фахово відреставровано сотні об’єктів-пам’яток архітектури національного значення»

Біла зала (біля каб. 205)

Учасники: Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища, Юрген Лембке, керівник проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ), Оксана Олійник координатор проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ).

13.00

У День Гідності та Свободи – заключний гала-концерт та нагородження переможців Мистецького фестиваль «Пам’ятаймо про наших героїв, що за волю поклали безцінне життя!»

СЗШ № 27 м. Львова імені героя Небесної Сотні Юрія Вербицького, вул. Свєнціцького, 15

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова, Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР, Уляна Вербицька, дочка героя Небесної Сотні, Сергій Вербицький, брат, учні школи та викладачі.

15.00

Покладання квітів та запалення лампадок на могилах осіб, що загинули під час Революції Гідності, генерала С. Кульчицького та полковника А.  Соколенка, борців за волю України

Поле почесних поховань № 67 Личаківського кладовища.

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова, представники обласної влади, громадськість

15.05-15.25

Проведення чину панахиди

Поле почесних поховань №67 Личаківського кладовища.

15.00

Презентація стартап-шкіл Львова у межах проведення Lviv Startup Days

Lviv Tech StartUP School (вул. Академіка Колесси, 2)

16.00-17.00

Проведення екуменічної молитви за Україну та її захисників за участі керівників єпархій церков.

Громадське віче та мистецька програма «Пісні-символи Майдану», присвячена Героям Революції Гідності з презентацією спогадів про Героїв Небесної Сотні Львівщини.

Підняття в небо білих ліхтариків з ангелами як символів Героїв Небесної Сотні

Площа біля пам’ятника Т. Шевченку

(просп. Свободи)

17.00