Комунальна установа «Інститут стратегії культури»

Інститут стратегії культури - інституція, створена для координування та контролю втілення Стратегії розвитку культури Львова. Місією ІСК є налагодження горизонтальних і вертикальних зв’язків між діячами культури. ІСК - простір, що об’єднує культурне середовище міста задля співпраці, пошуку партнерів та втілення проектів.

Основні напрямки діяльності ІСК:

• моніторинг виконання Стратегії розвитку культури;
  • соціологічні дослідження та аналітика;
  • створення та адміністрування Фонду культури Львова;
  • міжнародна співпраця та культурна дипломатія;
  • освітні програми та публічні заходи;
  • стратегування установ культури.

Діяльність ІСК:

Програма Малих подій - поточна тривала програма освітніх та промоційних подій на предмет культури. Цільова аудиторія - культурні менеджери. За рік діяльності ми організували близько 100 публічних безкоштовних подій, тривалістю близько 4 годин кожна.Фото з подій доступні на офіційній сторінці Інституту у Facebook:

Жовтень 2019 - Конгрес культури “Перехід 1989” - дискусійна платформа для аналізу та ревізії культурного досвіду України, стратегування та напрацювання практичних рекомендацій для сфери культури. Вихідною концепцією теми “Перехід 1989” є огляд трансформації та розвитку культурної діяльності  України останніх 30-ти років - від часу падіння Берлінського муру та розпаду Радянського Союзу 1989 року до сьогодні. Проект залучив до тематичних дискусій 70 спікерів з Хорватії, Бельгії, Естонії, Німеччини та Польщі і більше 200 учасників з різних міст та областей країни.

Жовтень 2019 - IV триєнале сучасного мистецтва Український Зріз - мистецька виставка, що відкрила нову для міста локацію — будівлю №42 на площі Ринок (колишня кам’яниця Седмирацька). Чотири рівні цієї будівлі вперше будуть використані для мистецького проєкту і репрезентували роботи 20 митців з України. Проект раніше втілювався за кордоном (у Вроцлаві та Любліні), цьогоріч - вперше в Україні.

Жовтень 2019 - Код культури - проект популяризації культури в місті, що містить дослідження, тематичні події та створення і поширення промоційного відео-ролика. Метою проекту є висвітлення і популяризація багатої культури Львова та спонукати мешканців до активної участі у культурному житті міста.

Квітень-вересень 2019 - освітній проект LWOWRO - програма міжнародної співпраці, спрямованої на розширення компетенцій українських менеджерів культури. Проект втілюється у партнерстві із Strefa Kultury Wroclaw (Польща) і вже охопив 40 менеджерів сфери театру, візуального мистецтва, управління культурою, музейної справи.

2019 - дослідження культурного ландшафту Львова - соціологічне кількісне і якісне дослідження культурних взаємодій інституцій, закладів культури і бази діячів культури Львова.

2018 - Фонд культури - аналітичне дослідження практик фінансування культури на міському рівні на прикладі 6 закордонних міст. Як результат постало рішення про створення конкурсної програми додаткових можливостей для середовища культури. Фонд культури Львова - активний проект Інституту стратегії культури, що буде представлений громадськості у 2020 році.

2018 - курси проектного менеджменту - освітні модулі для менеджерів культурних інституцій і громадських організацій. У програмі взяли участь 60 учасників, один курс складається із 10 семінарів (15 учасників у групі).

Понеділок09:00-18:00Четвер09:00-18:00
Вівторок09:00-18:00П'ятниця09:00-16:45
Середа09:00-18:00Субота, неділявихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00