Рада створила комісію з питань перевірки та контролю за процесами поводження з ТПВ у Львові

• 26.12.2016, 11:09
  • Прес-служба ЛМР
Сьогодні, 26 грудня під час пленарного засідання прийнято ухвалу «Про створення тимчасової контрольної комісії ради з питань перевірки та контролю за процесами збирання, зберігання, перевезення, утилізації і захоронення твердих побутових відходів у місті Львові». За відповідну ухвалу проголосувало 58 депутатів.

Голова тимчасової контрольної комісії Львівської міської ради – секретар ради Анатолій  Забарило, члени комісії – депутати міської ради, представники всіх фракцій.

Правове, матеріально-технічне, інформаційне та організаційне забезпечення роботи тимчасової контрольної комісії покладено на управління «Секретаріат ради».