На виконкомі затвердили новий ескіз зупинок громадського транспорту: у місті облаштовуватимуть зупинки європейського зразка

• 03.11.2017, 14:24
  • Романа Куць
За засідання виконкому Львівської міської ради було внесено зміни до рішення виконавчого комітету від 11.05.2012 № 320 «Про затвердження ескізу типового вигляду зупинки громадського транспорту у м.Львові», доповнивши додаток новим розділом «Варіант 4. Зупинка громадського транспорту (з двома рекламними конструкціями типу “сіті-лайт“)».

фото: Олександр Мазуренко

Нові зупинки встановлюватимуть з метою впорядкування зупинок громадського транспорту та туристичної привабливості міста.

«На вузьких тротуарах пропонуємо встановлювати вузькі зупинки круглої форми, які є у європейських містах. У процесі підготовки цього рішення також надійшли пропозиції встановлювати у «розумному мікрорайоні» на Науковій інші зупинки громадського транспорту. Вони трохи більші за розміром і мають квадратну форму», - зазначила директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.