У Львові відзначатимуть кращих діячів культури міста

• 11.10.2017, 14:20
  • Уляна Шпуляр
Управління культури Львівської міської ради оголошує конкурс на відзначення кращих працівників культури.

Конкурс оголошується за напрямками:

1. Бібліотечна справа.

2. Музичне мистецтво.

3. Образотворче, хореографічне мистецтво і народна творчість.

4.Театральне мистецтво.

Учасниками конкурсу можуть бути працівники установ та закладів культури, підпорядкованих управлінню культури  департаменту розвитку Львівської міської ради.

Кандидатури працівників культури подаються через самовисунення, а також громадськими, професійними і творчими організаціями, установами та закладами культури різних форм власності.

Визначаючи переможців конкурсу, конкурсна комісія відзначає працівників культури  м. Львова, які відповідають таким критеріям:

•        Інноваційність втілених проектів.

•        Креативність проектів.

•        Соціальна значимість проектів.

•        Відчутний розвиток закладу культури, де працює претендент.

Окрему перевагу матимуть претенденти, проектна діяльність яких:

•        Націлена на культурний розвиток нецентральних районів міста.

•        Спрямована на культурний розвиток дітей та підлітків.

•        Каталізує структурні зміни у культурі.

Прийом документів триває до 25 жовтня 2017р.

Документи просять подавати за адресою: 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1, Львівська міська рада, кім.320 (з поміткою «На відзначення працівників культури м. Львова»). Для участі у конкурсі подаються такі документи: заява, анкета, відеопрезентація за останні 12 місяців  2016 - 2017 рр. та інші матеріали, які  підтверджують результати діяльності кандидата за останні 12 місяців (рекомендаційні листи, спеціальні відзнаки, пов`язані з професійною діяльністю тощо).

У кожній номінації буде обрано 3 переможці, які отримають грошову винагороду в розмірі 25 тисяч гривень.

Контактна особа: Людмила Назарук, головний спеціаліст управління культури Людмила Назарук, тел. 2975860, e-mail: Nazaruk.Lyudmyla@Lvivcity.gov.ua

анкета

заява