Виконком прийняв 10 рішень з питань містобудування

• 23.06.2017, 13:52
  • Максим Бадік
Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийняли 10 рішень з питань містобудування. Ще 2 рішення перенесли.

фото: Олександр Мазуренко

Перелік рішень, котрі прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради:

• про затвердження детального плану території, обмеженої вул. І. Лукасевича, вул. Брюховицькою, лісовим масивом Брюховицького лісництва.
  • про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.12.2016 №1277.
  • про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.12.2016 №1290.
  • про відмову ПП «Арт-Енерго» у наданні містобудівних умов та обмежень на влаштування сонячної дахової електростанції СЗШ №68 на вул. Дозвільній, 3 з приєднанням до міських електричних мереж.
  • про відмову ПП «Арт-Енерго» у наданні містобудівних умов та обмежень на влаштування сонячної дахової електростанції Львівського обласного клінічного діагностичного центру на вул. Пекарській, 69-Б з приєднанням до міських електричних мереж.
  • про відмову ПП «Юнайтед груп» у наданні містобудівних умов та обмежень на будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Панаса Мирного, 13.
  • про відмову ТзОВ «Фабрика пластичного мистецтва» у наданні містобудівних умов та обмежень на реконструкцію існуючої котельні під виробничо-творчі майстерні на вул. Збиральній, 14.
  • про відмову гр. Бурію С. М. у наданні містобудівних умов та обмежень на будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. І. Сулими, 15 та на вул. Кондукторській, 29 зі знесенням існуючих будівель.
  • про скасування наказу директора департаменту містобудування від 19.03.2014 № 85.
  • про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.01.2017 № 040.

Виконавчий комітет Львівської міської ради вирішив перенести розгляд таких рішень:

• про затвердження детального плану території, обмеженої вул. О. Архипенка, вул. Шота Руставелі, пл. Є. Петрушевича;
  • про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.03.2017 № 194.