У роботі сесії Львівської міської ради знову оголошено перерву: активісти ГО «Розвиток громади» заблокували трибуну

• 22.12.2016, 14:17
  • Прес-служба ЛМР
У роботі пленарного засідання міської ради знову оголошено перерву – до 15:00 год.

Нагадаємо, після того, як активісти ГО «Розвиток громади» зірвали пленарне засідання, міський голова Андрій Садовий оголосив перерву до 13:00 год. Після перерви депутати розпочали формувати порядок денний, зокрема, було вилучено 10 питань та внесено 6 додаткових. Зокрема, було запропоновано розглянути на сесії додаткове питання щодо заборони сортування та складування сміття на вул.Шевченка, 327г.  Оскільки вказаний проект ухвали є непропрацьований, міський голова оголосив перерву до 15:00 год. Після цього активісти ГО «Розвиток громади» знову заблокували трибуну у сесійній залі.

«Ухвала, яку мені поставили не стіл, не завізована і не відповідає закону. Я хотів би перед тим, як ми це питання будемо дебатувати, поспілкуватись з керівниками фракцій, повідомити їм інформацію, яка важлива для функціонування міста Львова. Попрошу керівників фракцій підійти. Оголошується перерва до 15.00 год», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.