На виконкомі затвердили рішення виділити понад 1 млн. грн. районним адміністраціям для обрізки аварійних дерев

• 04.10.2017, 17:43
  • Романа Куць
Сьогодні, 4 жовтня, на засіданні виконавчого комітету погодили зміни до річного плану пріоритетного фінансування природоохоронних заходів з міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 році: погодили виділення понад 1 млн. гривень районним адміністраціям для обрізки аварійних дерев.

фото: Олександр Мазуренко

«Йде мова про перерозподіл коштів з фонду охорони навколишнього середовища. Зокрема, ми даємо по 198 тисяч гривень всім адміністраціям на заходи з озеленення, переважно це на зрізку дерев», - зазначив директор департаменту містобудування Серій Коровайник.

«Потрібно звернути максимальну увагу на стан аварійних дерев. Якщо десь в районі є якесь аварійне дерево, то ми добавимо кошти, лиш щоб не було біди. Бувають буревії і дерева, які є слабкі, ламаються. Не дай Боже, щоб щось загрожувало життю людей. Потрібно провести максимальне обстеження парків, скверів, магістралей, районів», - додав міський голова Львова Андрій Садовий.