Вибухового пристрою у ТЦ «Роксоляна» – не виявили

• 29.12.2016, 09:03
  • Марія Демчина
Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, вчора о 16:20 год. на телефон 102 міського управління національної поліції у м. Львові Головного управління національної поліції у Львівській області надійшло повідомлення про замінування будівлі ТЦ «Роксоляна» (пл. Соборна 14, Галицький район). О 18:00 год. обстеження завершено – вибухового пристрою не виявлено. Встановлюють особу, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

Вимог, виконання яких  могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова у складі 31 осіб та 10 одиниць техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Працівники Галицького відділу ГУ НП у Львівській області, експерти-вибухотехніки Львівського НДЕКЦ МВС України разом з кінологом провели обстеження будівлі торгового центру та прилеглої території.

На час обстеження з приміщень будівлі було виведено 600  працівників та відвідувачів.