На сьогодні ліквідовують наслідки буревію, що трапився у п’ятницю

• 24.07.2017, 10:22
  • Романа Куць
У Львові 21 липня пройшов буревій, який зірвав дах з балкону будинку у Личаківському районі та повалив 20 дерев, що спричинило пошкодження 5-ти автомобілів.

фото Варти1

«Під час негоди, що трапилась у п’ятницю, було повалено 17 дерев у Личаківському районі, одне з яких впало і пошкодило машину, також два автомобілі пошкодив дах, який зірвало вітром. У Галицькому районі на проспекті Свободи буревій повалив 3 дерева, 2 з яких впало на машину.

Комунальні служби на вихідних прибрали дерева у Галицькому районі та відтягли у Личаківському, щоб не створювати незручностей для водіїв та пішоходів. Станом на сьогодні завершується ліквідація наслідків буревію, що трапився у п’ятницю», - зазначила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.