Під час екскурсії на водоспад загинув учень однієї з шкіл Львова

• 02.06.2021, 14:06
  • Пресслужба ЛМР
На Стрийщині трапилась трагедія – під час екскурсії на водоспад загинув учень 6 класу однієї з львівських шкіл. Мер Львова Андрій Садовий від громади міста висловив співчуття рідним дитини.

Як стало відомо, сьогодні, 2 червня, під час екскурсії до с. Кам’янка Стрийського району учень 6 класу підійшов близько до водоспаду, послизнувся і впав у воду, внаслідок чого отримав травму. Реанімаційні заходи лікарів швидкої допомоги не змогли врятувати дитину.

«Щирі співчуття рідним хлопчика, який загинув сьогодні. Під час екскурсії до с. Кам’янка учень 6 класу львівської школи підійшов близько до водоспаду, послизнувся і впав у воду, внаслідок чого отримав травму, несумісну з життям.

Громада висловлює щирі співчуття рідним. Сумуємо разом з вами», — сказав Андрій Садовий.

За інформацією управління освіти ЛМР, за цим фактом буде проведено розслідування.

Львівська міська рада висловлює співчуття рідним та близьким дитини.