Почесні громадяни Львова зможуть отримувати щомісячні виплати відповідно до розпоряджень міського голови

• 27.04.2017, 17:54
  • Максим Бадік
Сьогодні під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати ухвалили рішення про внесення змін до ухвал міської ради від 28.02.2008 №1579 та від 19.06.2014 №3432. Рішення передбачає встановлення Почесним громадянам м. Львова щомісячної винагороди у сумі 5000 гривень відповідно до розпоряджень міського голови.

Як повідомив в.о. начальника управління культури Михайло Мороз, відтепер міський голова Львова зможе видавати окремі розпорядження про щомісячну виплату Почесним громадянам Львова. Відтак мешканці міста, яким присвоєно почесне звання, та щодо яких є відповідне розпорядження, зможуть отримувати винагороду в розмірі 5000 гривень на місяць.

Щодо тривалості таких виплат, то за словами Михайла Мороза, це буде прописано у розпорядженні міського голови. Виплату здійснюватиме управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.