Мер Львова прокоментував відзначення до Дня міста Анатолія Бобришова

• 07.05.2018, 13:19
  • Христина Процак
Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні прокоментував відзначення з нагоди Дня міста Анатолія Бобришова. Мер зазначив, що відповідне звернення про нагородження надійшло від Ради директорів промислових підприємств Сихівського району.

«Щодо керівника підприємства пана Бобришова було звернення керівників підприємств Сихівського району. Середня зарплата на цьому підприємстві зараз 8 тис грн. Працює 180 осіб. Він керівник цього підприємства 30 років. Тому я зобов’язаний реагувати на такі звернення.

Я дякую людям за ту роботу, яку вони роблять у сьогоднішньому часі. Якщо є якісь нехороші факти, то це треба розслідувати на певних рівнях. Я отримав звернення від керівників Сихівського району з проханням відзначити керівника, який показує якісні результати в роботі. Сьогодні 8 тис грн середньої зарплати, 180 людей мають стабільну роботу — це важливо для нашого міста", — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, 5 травня у Львівській міській раді відбулись урочисті збори з нагоди Дня міста Львова за участю представників влади, духовенства, науковців, громадських і культурних діячів, мешканців та гостей міста. За доброю традицією, під час зборів мер вручив подяки львів’янам, які своєю працею та активною громадянською позицією довели відданість Україні. Загалом було вручено 23 подяки. Подяку від громади міста Львова отримав також генеральний директор ПАТ «Львівський хімічний завод» Анатолій Бобришов.

Довідка

Публічне акціонерне товариство «Львівський хімічний завод» — найбільший на заході України виробник високоякісних газів і газових сумішей широкого спектру використання.

Генеральний директор — Бобришов Анатолій Микитович (близько 30 років).

Львівський хімічний завод

2017 тис. грн.

2018 тис. грн. (на 01.05.2018)

ПДФО, тис. грн

2 642,0

Кількість працюючих

Заробітна плата, грн

7 415,0

8 070,0

Основною одержуваною продукцією на підприємстві є азот, аргон, кисень технічний і медичний, вуглекислий газ (двоокис вуглецю або вуглекислота в балонах, рідка), також фасовані в балони гази — гелій, ацетилен, пропан, водень, тощо.

Підприємство засноване в 1954 році. На території Західної України створено торгову мережу — групу компаній «ЛХЗ», що включає в себе п'ятнадцять підприємств, двадцять дві філії і більше п'ятдесяти магазинів-складів (пунктів продажу газів, газових сумішей і газозварювального обладнання) у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

відео Андрій Андрух

лист від ради директорів